Nabídka

Salonní péče o pleť

Veškerá péče o pleť ( základní, specifická, intenzivní ) je prováděna speciální Digi-Esthétique modeláží - celostní metodou spojující způsob aplikace produktů s masáží s prvky východních a západních technik, která zvyšuje účinky aplikovaných produktů. Jde o propojení digito - pression orientální techniky, která má původ v shiatsu a západní techniky opírající se o lymfatickou drenáž. Digi-Esthétique je opravdovým odpočinkem pro tělo i mysl, revitalizuje organismus, zlepšuje cirkulaci energie, odstraňuje stres, vyrovnává harmonii těla a duše - a především vylepšuje kvalitu pokožky.

Základní salonní péče

Ošetření zahrnuje - odlíčení, peeling dle typu pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, úprava obočí,barvení obočí a řas,lymfatická drenáž/ masáž (kromě pleti problematické), sérum, maska, denní krém, základní make-up.
- Normální a smíšená pleť1h15min750,-Kč
-Suchá pleť1h15min750,-Kč
- Citlivá a reagující pleť1h15min750,-Kč
-Mastná a problematická pleť1h600,-Kč

Specifická salonní péče:

-Expresní rychlé ošetření 35 min 400,-Kč

Rychlé základní ošetření speciálně přizpůsobené pro maminky na mateřské dovolené a velmi zaměstnané ženy. Péče je založena na hloubkovém čištění pleti, zkrácené Digi-Esthétique masáži, masce dle typu pleti a pleťové "bombě" s vitamínem C a závěrečným krémem dle typu pleti. Pleť je čistá a rozjasněná.

Speciální péče:

 • Hloubkové čištění pleti ultrazvukem
 • Ošetření na eliminaci pigmentových skvrn
 • Intezivní ošetření pro povadlou pleť
 • Péče o oční okolí /redukce mimických vrásek
 • Mezoterapie miniinvazivní /omlazení pokožky
 • Mezoterapie invazivní/omlazení snadno a rychle
 • Mezoterapie/celulitida
 • Barvení řas a obočí
 • Tvarování obočí
 • Semipermanentní nátěr na řasy /sexy look mascara
 • Depilace
 • Líčení
 • Vizážistická poradna
 • Ošetření rukou /maska,peeling,masáž,zábal
 • Injekční odstranění vrásek výplněmi
 • Nástřel náušnic
 • Dárkové poukazy
 • Permanentní make-up/mikropigmentace:
 • Mikropigmentace obočí
  -metodou vláskování/3D/stínování 2900,-
 • Oční linky
  -metodou tisíc řas/linky různých stylů 1900,-
 • Mikropigmentace rtů
  -kontura včetně stínování,3D efekt 4700,-
 • Scalp /mikropigmentace vlasové pokožky
 • Retuš jizev
 • Kamufláž při ztrátě pigmentu
 • Vykreslení bradavky po mastektomii,3D efekt -ceny se kalkulují dle velikosti ošetřované plochy
 • Ceník se upravuje,děkujeme za pochopení

KOSMETICKÁ PÉČE

Firma SOTHYS Paris má v současnosti obchodní zastoupení ve více než 120 zemích světa a neustále rozvíjí své mezinárodní působiště. V České republice působí již 20 let. K exkluzivním značkám se řadí nejen díky svému postavení na předních místech v žebříčku světových salonních kosmetických značek, ale také díky kvalitě a účinkům výrobků samotných. Přípravky jsou určeny výhradně pro prodej v kosmetických salonech, kde je vždy zajištěno jejich odborné použití pro maximální spokojenost zákazníka. Výsledkem více než šedesátileté profesionální práce a výzkumu v oblasti kosmetiky je rozmanitý program ošetření. Na světový i český trh přináší SOTHYS Paris širokou škálu kosmetických přípravků k ošetření pleti a celého těla. V nabídce této francouzské značky najdete také pánskou péči, sluneční péči či pečující dekorativní kosmetiku. Srdcem profesionálních ošetření je exkluzivní modelážní technika Digi–Esthétique®. Kombinuje tlaky prstů, masáž a odvodňování. Posiluje účinnost a výsledky aplikovaných produktů, intenzivním relaxačním účinkem odbourává stres, zlepšuje cirkulaci energie, revitalizuje pleť.

Značka nabízí svým klientům také jedinečný „kosmeceutický program“, jehož název vznikl spojením dvou konceptů cosmetic & pharmaceutical. Jedná se o přívlastek pro neuvěřitelně rychlé, efektivní a zkrášlující ošetření pleti, které v sobě skrývá sílu lékařské kosmetiky a jemnost kosmetického ošetření:

Pore Refiner System s H2CR komplexem (řada pro ošetření rozšířených nebo ucpaných pórů), Anti-âge ošetření C Collagène HyaluroniqueTM (vyhlazující kúra se skvělým liftingovým účinkem založená na profesionální diagnóze kosmetiček), novinku Peeling resurfaçant (intenzivní peeling pro okamžitou obnovu pleti). Kromě obličejových profesionálních ošetření nabízí SOTHYS Paris tělová profesionální ošetření pro wellness a spa založená na souznění účinků specifických aktivních složek a patentovaných exkluzivních manuálních technikách. Dopřát si můžete také rituály relaxační, zeštíhlující, detoxikační, odvodňující či bahenní zábaly a reflexní masáž chodidel.

PERMANENTNÍ MAKE-UP

Permanentní make-up je metoda trvalého líčení, při které se do horní vrstvy pokožky implantují přírodní barviva. Provádí se speciálním přístrojem s pevně vibrující tenkou jehlou. Při zákroku se používají lokální anestetika ve formě krémů nebo gelu. Délka zákroku se pohybuje podle náročnosti od 1 do 2 hodin. Pracuje se výhradně s materiálem na jedno použití za dodržení nejpřísnějších hygienických podmínek!

Možnosti využití permanentního make-upu

Permanentní make-up dokáže zvýraznit krásné rysy vaší tváře, není ale náhražkou klasického líčení. Výsledkem permanentního make-upu mají být ty nejpřirozenější linie a nejjemnější odstíny,které podtrhnou celkovou vizáž vaší tváře.

Důležité!
Aplikaci permanentního make-upu dopředu konzultuji se svojí klientkou. Doporučím jí z hlediska vizážistiky vhodnost provedení, vždy s přihlédnutím k jejímu přání a vkusu. Důvody pro aplikaci permanentního make-upu

 • vyřeší problémy žen, které chtějí vypadat stále dobře a které se nechtějí nebo nemohou stále líčit
 • žádné rozmazané líčení při sportu, plavání, sprchování a v sauně
 • zvýrazněním pigmentu v konturách rtu lze získat mladistvější vzhled
 • zvýraznění úst
 • rozšíření úzkých rtů
 • zmenšení příliš velkých rtů
 • optické zvýšení ústních koutků
 • optické odstranění asymetrie rtů, obočí
 • zvýraznění očních partií
 • po konzultaci s lékařem lze retušovat jizvy menších rozměrů

Certifikační autorita

Certifikační autorita zabezpečuje, že vám bude mikropigmentace v České republice provedena pouze ve vybraných certifikovaných salonech s nadstandardní kvalitou služeb a hygieny, nebo také to, že zákrok bude prováděn certifikovanou stylistkou a budou použité výhradně certifikované přístroje a nejkvalitnější přírodní barviva.

Průběh procedury mikropigmentace

Mikropigmentace se provádí pomocí bezpečné jednorázové sterilizované ultra tenké jehly, kdy je přírodní barvivo aplikováno pouze do vrchní vrstvy pleti- pokožky. Je nutné absolvovat 2 až 3 sezení pro dokonalý rovnoměrný vzhled . Počítejte s tím, že na prvním sezení se čas o něco málo prodlouží, jelikož vám bude provedeno předmalování speciální tužkou certifikovanou stylistkou a na vás bude, aby jste její práci schválila či nikoliv. Nebojte se vznášet námitky.U zákroku se používá místní anestézie pro zajištění komfortu pro zákaznici i Lingeristku. Jelikož mikropigmentace není bolestivá, nedochází ke krvácení ani se netvoří stroupky. Pro koho je mikropigmentace vhodná

Mikropigmentace je ve své podstatě vhodná pro všechny. Ženy, které se pro mikropigmentaci rozhodnou nejsou omezeny věkem. Doporučuji Vám domluvit si osobní konzultaci, na které vám certifikovaná lingeristka doporučí tzv. permanentní líčení na míru. Odbornice vám poradí, které líčení bude na vaší pleti vypadat nejpřirozeněji v závislosti na vašem věku. Konzultace před zákrokem je samozřejmě zcela bezplatná a to včetně předkreslení vašeho vzhledu speciální tužkou, na kterém se společně dohodnete.Pokud jste alergická například na líčidla a kosmetické přípravky, můžete být také bez obav, jelikož alergické reakce nebyly dokázány. Při zákroku se používá barvivo, které je naprosto přírodní a hypoalergénni.Nejvíce se žádá mikropigmentace obočí (ztmavení, zvýraznění, délka atd.), očních linek (například optické zhuštění řas) a rtů (kontury, vystínování rtů apod.). Mikropigmentaci podstupují také ženy, které vyžadují opravy po nevydařeném permanentním make-upu.

Péče o permanentní make-up

Permanentní make-up se hojí přibližně 10 dnů do té doby je třeba inkriminované místečko natírat hojivým krémem .Krém natíráme v tenounké vrstvě asi 5x za den a vždy dbáme na to, abychom měli čisté ruce v průběhu hojení se musíme vyvarovat zbytečného máčení, škrabání, loupání stroupků a také veškerých kosmetik. Zhruba 14 dní po zákroku nenavštěvujeme solárium, saunu a vyvarujeme se náročných sportovních aktivit .Pokud někde je místo světlejší nebo barva zcela vypadne je třeba podstoupit po 14 dnech korekci, kdy se barva za stejných postupů doplní.

Zdravotní kontraindikace

Mikropigmentace je činnost, která porušuje integritu lidské kůže, proniká do pokožky, může způsobit lehké krvácení a přímo do organizmu vpravuje cizorodé látky (barviva), které v určitých případech mohou způsobit i vážnější komplikace. Mikropigmentaci lze provést pouze na absolutně zdravou pokožku bez jakýchkoliv chorobných příznaků.

Cukrovka – Diabetes mellitus – obecně jej můžeme charakterizovat tak, že jde o zvýšenou koncentraci glukózy v krvi a ztráty cukru do moči. Vzhledem k vysoké koncentraci cukru v krvi probíhá hojení pokožky déle a mikropigmentace může způsobit nehojící se plísňová nebo hnisavá onemocnění. Pokud je tedy člověk těžkým diabetikem, mikropigmentace se nedoporučuje a je zbytečným rizikem. Infekční onemocnění – mikropigmentace se nesmí provádět u osob trpících jakoukoliv infekční nemocí – virová hepatitída, AIDS, onemocněním dýchacího traktu, různými virózami ale i banální rýmou. Alergie – pokud je klient těžkým alergikem, trpící na exémy či nesnášenlivostí různých kovů, které při styku z pokožkou mohou způsobovat potíže, není možné mikropigmentaci provést z důvodu špatného hojení inkriminovaného místa.

Kožní onemocnění – pokud klient trpí jakoukoliv kožní nemocí (psoriáza, plísňové onemocnění aj.) není možné zákrok provést.. Opary – pokud klientka trpí na opary a má zájem o mikropigmentaci rtů, je třeba ji upozornit, že pravděpodobnost výskytu oparu po PM je poměrně velká.Proto doporučujeme před zákrokem užívat napr. HERPESIN apod. Těhotenství – těhotenství, šestinedělí či v době kojení je třeba od tohoto upustit a počkat si na dobu alespoň 3 měsíce po ukončení kojení. Představuje jak fyzickou tak psychickou zátěž a v této době obojí není vhodné.Samozřejmě po domluvě s lékařem je i v těhotenství možné tento zákrok vykonat.

Osoby pod vlivem alkoholu či jiných omamných látek – každý člověk by k mikropigmentaci měl přistupovat zodpovědně a alkohol či jiné drogy mohou způsobit zvýšenou krvácivost. Nemoci krve – klienti s poruchami srážlivosti krve, či jinými nemocemi krve nemohou mikropigmentaci podstoupit

Osoby psychicky labilní - mikropigmentace je částečně bolestivou záležitostí a je třeba zvážit, zvláště u osob citlivých na bolest, míru rizika. Dále osoby s jakoukoliv psychickou zátěží, či onemocněním, by si měli zákrok dobře rozmyslet.

Dárci krve – pokud jste dobrovolným dárcem krve, je třeba počítat s tím, že 1 rok po mikropigmentaci , piercingu, endoskopii či laparoskopické operaci) je darování krve zakázáno.

LÍČENÍ

nabízíme denní,večerní,svatební i karnevalové líčení a poradíme Vám ve vizážistické poradně.Neváhejte nás kontaktovat,těšíme se na Vás.

Rady a tipy:

Ať už jde o klasický, nadčasový nebo sexy dráždivý vzhled, nechte se unést novými trendy v líčení. Záleží jen na vás, jakou část svého obličeje milujete a chcete na ni upotat pozornost, zda je to husté obočí, růžové líce či ohnivě rudá ústa. Tohle všechno a mnohem víc se letos nosí.

Nude make-up

Přírodní make-up bude vždy trendy. Nejen v létě, ale i když se nám začnou krátit dny. Co může být krásnějšího než čistá, zdravá, svěží plet? Použijte nahé líčení pro posílení vaší přirozené krásy a vyzkoušejte glam odstíny jako jsou broskvová nebo béžová. Nenápadný make-up, korektor, lehký ruměnec na tvářích a naprosto nahé rty jsou trefa do černého.

Husté obočí

Jestli je vaše obočí husté a krásně klenuté, máte vyhráno. Rozčešte jej a nechte ho vyniknout nad ostatním. Pokud jste nebyla obdarována touto chloubou, nevadí. Můžete si pomoci tužkou na obočí v barvě vašich vlasů. Budete vypadat dramaticky a tajemně.

Růžové tváře

Pro zvýraznění lícních kostí použijte lehké růžové nebo broskvové barvy, které naneste na svá jablíčka. Klidně je můžete aplikovat i o kousek níže.

Retro linky

Chcete mít kočičí oči? Není nic jednoduššího, než je zvýraznit linkami. Na horní víčko naneste černou linku a u vnějšího koutku je začněte zvedat k oboří. Oční linky nepochybně dodávají sexy pohled a jsou velice nadčasové.

Metalické oči

Nebojte se vyzkoušet metalické oční stíny. Pro denní líčení zvolte ty v barvě zlata nebo mědi a večer vyzkoušejte sofistikovanou kombinaci šedé a černé nebo odvážnou kombinaci kouřových stínů a tmavých rtů vamp. Dejte však velký pozor na to, aby jste nevypadala jako zmalovaná figurka.

Oranžové oční stíny

Jsou lichotivé a zaručují úspěch. Zvolte tuto živou, teplou barvu na svá víčka a vaše oči vyniknou. Pak už vše jen stačí doplnit nenápadnou rtěnkou.

Výrazné rty

Máte krásné plné rty a ráda je dáváte na obdiv? Pro vás je ideální horký trend dramatických rtů. Můžete je nabarvit odstínem pomeranče, sexy cihově červenou, vínovou nebo ebenovou. Nezapomeňte však na to, že zbytek make-upu by měl být nenápadný.

MEZOTERAPIE

Mezoterapie - Omlazení pokožky snadno a rychle

Mezoterapie je v dnešní době jedním z nejpopulárnějších a nejefektivnějších nechirurgických metod pro korekci problémů pokožky.

Důvod oblíbenosti – jednoduchost procedury a okamžitý výsledek.

Mezoterapie patří mezi metody omlazení pleti. Estetická mezoterapie je technika přímého injekčního zavádění účinných látek do kůže. Pokožka se tím revitalizuje a hydratuje, což se projeví větší elasticitou, pevností a znatelným vyhlazením povrchu. Samotné vpichy se provádí ultratenkou jehličkou po předchozí aplikaci anestetického krému, takže zákrok je velmi komfortní. Mezotrapie je vhodná u povadlé kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu nebo hřbetů rukou.

Mezoterapie – hloubková hydratace obličeje, krku, dekoltu a rukou

Mezoterapie zpomalí stárnutí pokožky, hydratuje a omladí pleť, vyhladí středně hluboké vrásky. Narozdíl od krémů proti vráskám se účinné látky se dostanou až do střední vrstvy kůže a pokožku dlouhodobě hydratují a vyživují zevnitř.

proč mezoterapii

S přibývajícími roky kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastan a kyselina hyaluronová. Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a pleť udržuje hydratovanou. Úbytek těchto látek je přirozený a zodpovědný za povolenou, slabou a suchou kůži a za tvorbu vrásek. Mezoterapie do podkoží dostane kyselinu hyaluronovou, vitamíny a další látky, které pleť vyživí, vyhladí vrásky, hloubkově jí hydratují a nastartují tvorbu kolagenu.

co je mezoterapie

Při mezoterapii vpravíme do střední vrstvy kůže drobnými mikroinjekcemi směs kyseliny hyaluronové, vitamínů a dalších látek. Pleť pak zadržuje více vody, nastartují se hojivé procesy a tvorba kolagenu.

Účinky mezoterapie

 • revitalizace pleti obličeje, krku, dekoltu a rukou
 • vyhlazení vrásek obličeje, krku, dekoltu a rukou
 • podpora buněčného metabolismu
 • zpevnění a vyživení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou

mezoterapie nebolí

Mezoterapie je rychlá a bezbolestná. Provádí se v lokální anestezii. Před zákrokem použijeme znecitlivující krém, takže se bolesti nemusíte obávat. Jak často je nutné mezoterapii opakovat

Výsledek je vidět hned po prvním ošetření, ale pro co nejlepší efekt doporučujeme jít na první dvě mezoterapie po měsíci a na třetí aplikaci po třech měsících. Pak už k udržení výsledku stačí na mezoterapii jít jednou ročně.

rekonvalescence po mezoterapii

Rekonvalescence po mezoterapii závisí na rozsahu zákroku, typu pokožky a na individuální rychlosti hojení. V běžném životě vás nijak neomezí, do pracovního i společenského života se většinou můžete vrátit hned druhý den. Několik dní po ošetření se vyhněte slunci a používejte krémy s vysokým ochranným faktorem.

Mezoterapie umožnuje

 • bojovat s akné, rosacea (cévní sítě)
 • pomáhá ke zlepšení struktury pokožky
 • odstranit vrásky a nosoretní rýhy
 • obnovit tvar obličeje
 • rehabilitovat kůži po plastické chirurgii
 • bojovat proti ztrátě vlasů

Vlastnosti mezoterapie:

Mezoterapie je minimálně invazivní postup, při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikroinjekcemi do střední vrstvy kůže. Léčebné roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a koenzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro regeneraci.

Do koktejlu pro mezoterapii patří vitaminy (A, C, E, D vitamíny skupiny B, PP, atd.), stopové prvky (Co, Ni, Zn, Si), kyselina hyaluronová, složky zlepšující mikrocirkulaci a tok lymfy. Koktejly se vždy vybírají individuálně pro každého klienta.

 • Hana Komancová
 • Nám. Čsl. Legií 599
 • Chrást
 • Tel. 731 537 361